REGULAMIN

Gwarancja zwrotu pieniędzy

W naszym sklepie niczym Państwo nie ryzykują. Jeśli wybiorą Państwo nieodpowiedni produkt, można go zwrócić do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwracany produkt musi być nienaruszony, nieużywany, oryginalnie zapakowany (włącznie z nienaruszonym opakowaniem foliowym, lub zabezpieczeniem jeśli takie posiada). Pieniądze zwrócimy przelewem bankowym na wskazane konto.

Zamówienie

Po dokonaniu zamówienia, na Państwa e-mail zostanie przysłane automatyczne potwierdzenie jego przyjęcia. Wysyłki zamówień są realizowane w każdy dzień roboczy. Zamówienie z formą płatności „przelew bankowy” są realizowane w momencie zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Podczas przygotowywania i pakowania przesyłki każdemu z naszych klientów wysyłamy email potwierdzający zrealizowanie zamówienia oraz zawierający numer przesyłki.

Każdy produkt ma określony czas dostarczenia – zwykle jest to do. 3 dni.. W naszym magazynie znajdują się w znacznej większości produkty dostępne w ciągu 24h. Dokładamy wszelkich starań by pokrycie produktów w stanach magazynowych było 100% , ale mimo to może zaistnieć sytuacja, że dany produkt nie jest dostępny. W takim przypadku skontaktujemy się z Państwem drogą mailową, bądź telefonicznie aby poinformować o przewidywanym czasie realizacji zamówienia.

Dodatkowe informacje:

  • czas oczekiwania na zapłatę za zamówienie wynosi – 2 dni robocze. Po upływie tego terminu sklep ma prawo anulować zamówienie klienta.
  • kliknięcie na przycisku „Złóż zamówienie” oznacza potwierdzenie zakupu i jest jednoznaczne z zawarciem umowy zakupu.
  • Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni od daty złożenia zamówienia. W tym celu wymagana jest forma pisemna odstąpienia przesłana pocztą na adres właściciela sklepu.
  • Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówień klientów, którzy w przeszłości nie zastosowali się lub nie stosują się do ni.n regulaminu sklepu oraz w innych szczególnych przypadkach bez podania przyczyn.


Koszty dostawy

Opłata za dostawę produktów kurierem wynosi 16,50 zł, bez względu na wartość zamówienia, ilość zamówionych produktów, sposobu dostawy czy rodzaju płatności.

Dostawa

Przesyłki wysyłane są codziennie, przy czym złożenie zamówienia do godz. 20-tej powoduje wysyłkę następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone po 20 wysyłane są 2 dni później.

Dostawa kurierem – przy tej formie dostawy prosimy pamiętać, iż kurierzy doręczają przesyłki od 8 do 17 – zatem najbezpieczniej jako adres dostawy przesyłki podać miejsce, w którym spędza się największą część dnia – miejsce pracy (koniecznie wpisujemy wtedy nazwę firmy ). Kurier świadczy usługę śledzenia przesyłki. Aby sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się Państwa przesyłka prosimy na stronie przewoźnika wpisać jej numer w pole wyszukiwania przesyłek oraz kliknąć „szukaj”. Kurier doręczający Państwu przesyłkę powinien kontaktować się z Państwem telefonicznie, jeśli podali Państwo w zamówieniu numer telefonu. Podczas rozmowy ustali z Państwem termin doręczenia przesyłki. W przypadku nieotrzymania przesyłki w ciągu 2-3 dni od daty otrzymania maila potwierdzającego wysłanie paczki – prosimy o kontakt telefoniczny z oddziałem firmy kurierskiej odpowiadającym miejscu Państwa zamieszkania. Po podaniu numeru listu przewozowego otrzymają Państwo informację na temat paczki. Adresy placówek firmy kurierskiej wraz z numerami telefonów znajdą Państwo na stronie www firmy kurierskiej.
W razie jakichkolwiek problemów z odebraniem przesyłki prosimy o kontakt – pomożemy w zlokalizowaniu przesyłki.

Sposoby płatności

Przelewy24 i PayU są jedną z najpopularniejszych form płatności online . Usługa ta polega na udostępnieniu łatwego dokonania płatności online za pomocą przelewów bezpośrednich z Państwa banku.

Płatności kartą – aby zapłacić za zamówione produkty kartą płatniczą należy w koszyku, jako sposób płatności za zamówienie, wybrać taką opcję, zatwierdzić wybranie tej opcji po czym na liście możliwych opcji płatności (panel wyboru serwisu eCard S.A) należy zaznaczyć opcję „Karta płatnicza” i kliknąć „Zapłać”. Następnie należy postępować zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na stronie. Płatności kartami są realizowane w naszym sklepie za pośrednictwem serwisu Przelewy24 System autoryzacji kart płatniczych Przelewy24. umożliwia przyjmowanie płatności z całego świata. Jako jedyny taki system w Polsce dokonuje autoryzacji w systemach kart płatniczych Visa, MasterCard.

Za pobraniem – najpopularniejszy sposób płatności, pieniądze zapłacą Państwo przy odbiorze przesyłki. W przypadku przesyłek dostarczanych przez kuriera płacą Państwo kurierowi.

Przelew bankowy – po złożeniu zamówienia i otrzymaniu automatycznego potwierdzenia jego dokonania, należy poczekać na kolejnego e-maila, w którym wyślemy Państwu numer konta bankowego oraz tytuł płatności. Wiadomości te wysyłamy w dni robocze w godzinach 9-17 (fakt ten jest istotny przy składaniu zamówienia w sobotę lub w niedzielę – wiadomość dotyczącą przelewu otrzymają Państwo dopiero w poniedziałek). Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie realizujemy zamówienie, o czym poinformujemy również e-mailem.

Reklamacje

Pomimo bardzo małej ilości reklamacji, dobrze jest wiedzieć, że w naszym internetowym sklepie mają Państwo taką samą gwarancję, jak w sklepie tradycyjnym. W naszym interesie jest jak najszybsze rozpatrzenie reklamacji, więc nie muszą się Państwo obawiać, że proces reklamacyjny będzie trwał dłużej niż to konieczne. Okres gwarancji rozpoczyna się od momentu odebrania przez Państwa produktu. Czas trwania gwarancji określa producent danego produktu. Reklamacja polega na wysłaniu do nas produktu koniecznie wraz z jego opakowaniem, kopii faktury oraz opisu zawierającego przyczyny reklamacji wraz z informacjami kontaktowymi. Poniżej zamieszczamy adres korespondencyjny:

Miraflores

Ul. Prosta 47C

05-152 Adamówek

Tel/fax: 606 336 108

Email: kontakt@naturigin.com.pl

Każda reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni.

Ceny, Promocje

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT (23%). Do przesyłki dołączamy fakturę. Wszystkie ceny promocyjnych produktów obowiązują do odwołania, lub do wyczerpania zapasów. Po dokonaniu zamówienia obowiązującą ceną produktu jest cena, za którą produkt został zamówiony, bez względu na późniejsze zmiany.
Promocje oraz oferty specjalne ważne są przez czas określony każdej z promocji.

Ochrona danych osobowych

Firma Miraflores właściciel sklepu na platformie www.naturigin.com.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą klienci sklepu www.naturigin.com.pl mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o ich usunięcia z bazy danych. Sklep www.naturigin.com.pl nigdy nie udostępniał, nie udostępnia i nigdy nie będzie udostępniać żadnych danych osobowych swoich klientów do celów innych niż związanych z realizacją zamówienia. Dotyczy to zarówno danych adresowych, jak i adresów email.

Rabaty i kupony rabatowe

Sprzedawca oferuje różnego rodzaju rabaty . Każdy rabat nalicza się według określonych reguł.

W przypadku, gdy rabat bądź kupon rabatowy będzie wykorzystany wbrew określonym regułom, sprzedający ma prawo taki rabat, bądź kupon rabatowy anulować. Kupujący zostanie o tym poinformowany i zostanie mu zaoferowana możliwość realizacji zamówienia bez naliczonego kuponu rabatowego, czy też rabatu.

Zasady i warunki zastosowania poszczególnych rabatów są dodane bezpośrednio do konkretnego rabatu (w formie informacji) lub przy rabacie zamieszczony jest link do zakładki, na której zasady zniżki są szczegółowo opisane. W przypadku, gdy dojdzie do jakichś niejasności w interpretacji korzystania z rabatów, obowiązuje interpretacja sprzedawcy.

Każdą zniżkę lub bon można wykorzystać tylko raz, jeśli nie zaznaczono wyraźnie inaczej. W razie wielokrotnego wykorzystania sprzedawca ma prawo odmówić uznania takiej zniżki.

W przypadku gdy wartość kuponu podarunkowego lub rabatowego jest wyższa niż wartość zakupów, nie wypłacamy różnicy ani nie zwracamy kwoty w formie nowego kuponu.

Anulowanie zamówienia

Zamówienie można anulować e-mailem. Wystarczy podać numer zamówienia i swoje dane kontaktowe.

Każdą zniżkę lub bon można wykorzystać tylko raz, jeśli nie zaznaczono wyraźnie inaczej. W razie wielokrotnego wykorzystania sprzedawca ma prawo odmówić uznania takiej zniżki.

W przypadku gdy wartość kuponu podarunkowego lub rabatowego jest wyższa niż wartość zakupów, nie wypłacamy różnicy ani nie zwracamy kwoty w formie nowego kuponu.