Jaki kolor do mnie pasuje?

Przed koloryzacją włosów musisz podjąć kilka bardzo ważnych decyzji. Znalezienie odpowiedniego koloru wcale nie jest takie łatwe. Jest kilka bardzo ważnych czynników, które determinują twój idealny kolor. Brzmi to dość skomplikowanie, ale wcale nie musi takie być! NATURIGIN stworzył specjalnie dla Ciebie instrukcję, dzięki której znajdziesz swój idealny odcień. Przede wszystkim musisz dobrać kolor, który łączy się z odcieniem skóry. Na samym początku okraść typ karnacji. W tym poście pokażemy wam dwa różne odcienie – zimny i ciepły.

Jak rozróżnić ciepły i zimny odcień skóry?

Zimna karnacja: Jeżeli masz chłodny odcień skóry prawdopodobnie twój naturalny kolor włosów to czarny, zimny blond lub truskawkowy blond. Twoje oczy są prawdopodobnie niebieskie, zielone, szaro-zielone. Osoby posiadające zimny odcień skóry mają również bardziej niebieskie żyły, a skóra wpada w odcień żółty lub różowy. Osoby i zimnej karnacji mogą się opalić, lecz nie jest to takie proste.

Ciepła karnacja: Większość osób posiadających ciepłą karnację wyróżnia się zielonymi, orzechowymi, brązowymi lub bardzo ciemnymi oczami. Naturalny kolor włosów to zazwyczaj ciemny brąz lub złoty brąz. W dodatku osoby o ciepłej karnacji mają zielonkawy odcień żył. Skóra wpada w odcień oliwkowy lub złoty oraz bardzo szybko się opala.

Znajdź swój odcień

Jeżeli już ustaliłaś/eś swoją karnację, czas znaleźć który kolor włosów będzie wyglądał zjawiskowo w połączeniu z Twoją urodą:

Jeżeli masz zimną karnację, wybierz popielaty blond, platynowy blond lub brązowy bądź czarny kolor. Doskonałym wyborem będzie kolor NATURIGIN „Extreme Ash Blonde 11.2”. Ten kolor nadaje zimny odcień twoim włosom i będzie również doskonały do stworzenia refleksów. Jeżeli zastanawiasz się nad ciemniejszym odcieniem rozważ NATURIGIN „Light Ash Blonde 8.1”. Doskonale będzie również wyglądał bardzo ciemny NATURIGIN „Black 2.0”. Ten kolor nada intensywną, głęboką czerń.

Jeżeli jesteś posiadaczką/em ciepłej karnacji wybierz kolory wpadające w złoto, beż, toffi i kolor miodowy, ponieważ w tych odcieniach będziesz wyglądać zjawiskowo. Zacznijmy od przedstawienia ciepłych odcieni! Jeżeli najlepiej czujesz się w blondzie NATURIGIN ”Beige Golden Blonde 10.3” będzie doskonały wyborem. Nadaje delikatny kolor blond o pięknym złotym odcieniu. Jeżeli chcesz dodać ciemniejszych tonów Twoim włosom NATULIQUE „Natural Medium blonde 7.0” jest tym, czego szukasz. To kolor o ciemnym złotym odcieniu z i miodowych tonach. Na zakończenie, jeżeli marzysz o ciemnym, brązowym kolorze spójrz na „Light Chocolate Brown 5.0”!

Pamiętaj, że każdy jest inny, tak jak i nasz pomysły i przekonania na temat tego, co wygląda dobrze. Z tego powodu pamiętaj, że najważniejsze to znaleźć odcień, który podoba się Tobie.